Apie mus

Dirbame Jums jau 10 metų!

Dirbame jau 10 metų Lietuvoje. Lektro.lt į Lietuvą jau ne kartą buvo atvedusi pasaulines naujoves. Dar 2014 metais kuomet nebuvo dar nebuvo Tiktok mes pirmieji Lietuvoje pardavinėjome Xiaomi, Oneplus telefonus, internete galite pamatyti mūsų atsiliepimus forumuose paliktus dar 2015 metais. Kaip ir visi verslai darėme daug klaidų ir tobulėjome, tačiau mokėmės iš savo klaidų ir visą laiką orientavomės klientams suteikti geriausią apsipirkimo patirtį ir tuo pačiu metu Jus nustebinti pažangiausių technologijų prekėmis.

.

PATIKIMUMAS

Mumis pasitiki daugiau nei 80 tūkst. klientų ir juridiniai asmenys bei valstybinės įstaigos, kurios pirko mūsų internetinėje parduotuvėje.

SAUGUS APSIPIRKIMAS

Mūsų internetinė parduotuvė turi patvirtintą SSL sertifikatą, kuris garantuoja, kad Jūsų visi duomenys bus apsaugoti, taip pat galite atsiskaityti ir gavę prekę, o ją bandyti nemokamai galite 14 dienų ir vistiek grąžinti ir atgauti visus pinigus.

Prekinis ženklas Lektro.lt 

Mes turime daugiau nei 44 tūkst. fanų savo Facebook puslapyje ir kiekvieną savaitę jų vis daugėją, esame atrašę į daugiau nei 40 tūkst. laiškų ir pakėlę telefoną daugiau nei 10000 kartų tam, kad suteiktume Jums prfesionalią konsultaciją!

ĮMONĖ ĮREGISTRUOTA LIETUVOJE

Mūsų įmonė oficialiai registruota Lietuvoje ir yra patvirtinta registrų centro bei įmokų surinkimo sistemos Makecommerce.

Individualios veiklos pažymos nr. 293970, Vytauto pr. 32, Kaunas

Mūsų darbo laikas nuo Pirmadienio iki Penktadienio nuo 10:00 iki 18:00

El. paštas info@lektro.lt