Pristatymas

Pristatymas su siuntos draudimu!

Norime užtikrinti, kad kiekvienas klientas gautų siuntą priešingu atveju grąžiname pinigus! Lektro.lt siūlo ne tik patogų pristatymo būdą, bet mes esame pasiruošę padengti visas nenumatytas išlaidas ir kompensuoti Jums visą sumą jeigu siunta pasimestų!

Mes vertiname Jūsų laiką ir norą gauti prekes kuo greičiau. Mūsų katalogas yra išskirtinis ir visos prekės yra itin paklausios, todėl jos mūsų sandėliuose užsilieka labai trumpai. Dėl itin didelės paklausos ir užsakymo kiekio mes prekių likučius išparduodame dažniausiai tą pačią dieną nuo jų gavimo iš gamintojo. Mes norime Jums pasiūlyti galimybę įsigyti prekes ne tik tada, kada jų turime sandėlyje – mes norime prekių katalogą padaryti prieinamą visur ir visada. Mes bendradarbiaujame su stambiais naujovių gamintojais, kurie mums suteikia išskirtinę galimybę prekes pristatyti tiesiai iš gamintojo sandėlių,  prekes pristatysime per 7-20 darbo dienų  tačiau prekes, kurias turime sandėlyje pristatysime per 1-2 darbo dienas, tai bus nurodyta prie prekės. Taip pat Jūs gausite sms žinutę iš Venipak, kur galėsite prekę nukreipti į artimiausią paštomatą ar kurjeris Jums paskambins jei užsisakėte prekę su pristatymu kurjeriui.

KOKYBĖS KONTROLĖ

Kiekviena prekė pereina griežta kokybės kontrolę, ji yra patikrinama gamintojo ir pakartotinai ištestuojama bei patikrinama logistikos sandėliuose tam, kad Jums galėtume pristatyti prekę, kuri atitinka aukščiausius gamybos bei kokybės standartus.

 

SAUGI PAKUOTĖ

Kiekviena prekė yra saugiai supakuojama ir siunčiama saugioje pakuotėje su dvigubais paminkštinimais tam, kad ji pasiektų Jūsų duris visiškai sveika ir nepažeista, todėl prekė gali nuvykti tūkstančius kilometrų visiškai nepažeista ir saugi.